Kubota Insight Programme 2023

124

Po raz ósmy z kolei, w ramach Kubota Insight Programme 2023 japońscy inżynierowie odwiedzili Polskę. Wizyta gości z kraju kwitnącej wiśni odbyła się nie bez przyczyny. W ten sposób inżynierowie z Japonii zebrali najświeższe opinie na temat maszyn Kubota. Dzięki którym będzie możliwe dalsze ulepszanie i doskonalenie serwisu oraz maszyn Kubota.

Co to jest Kubota Insight Programme, w skrócie KIP? To unikalna inicjatywa marki Kubota, której celem jest poznanie opinii na temat maszyn Kubota użytkowanych w różnych krajach Europy.

Podczas spotkania, przedstawiona została oferta ciągników Kubota, omówiono teoretyczne działanie hydrostatu w ciągnikach Kubota oraz odbyła się praktyczna inspekcja techniczna ciągnika na warsztacie. W ciągu pięciu dni, przedstawiciele Kubota z Osaki odwiedzili pięciu polskich dilerów marki.

Podczas wydarzenia obecni byli specjalni goście z Japonii:

Kazuto Tsuda – serii Kubota,

Ryuta Futagami  – konstruktor Kubota,

Honoka Ogaki – części zamienne Kubota.

– Kubota Insight Programme jest realizowany po raz 14 w Europie, natomiast 8 raz w Polsce –  informował Edward Cyc, Szef Serwisu Kubota w Polsce.

Podczas prezentacji uczestnicy zapoznali się z aktualną ofertą ciągników LX. Omawiane modele to LX351 w kilku konfiguracjach oraz LX-401 w dwóch konfiguracjach. Z dużym zainteresowaniem uczestnicy wysłuchali wykładu Pana Edward Cyca, na temat zasady działania hydrostat w ciągnikach Kubota. Pojawiły się pytania z sali. Pan Edward, Szef Serwisu Kubota w Polsce, podczas spotkania zaznaczył, jak ważną role odgrywa obsługa codzienna użytkownika oraz jak bardzo wydłuża ona żywotność ciągników. Po części praktycznej nasza kamera wraz z uczestnikami udała się na warsztat, gdzie odbył się wspólny serwis ciągników Kubota.

Najwięcej uwagi, przykuł rozłożony silnik modelu LX. Omówione zostały szczegółowo mechanizmy działania. Pojawiły się również pytania od uczestników spotkania.

Relacje ze spotkania „Kubota Insight Program” mogą Państwo obejrzeć w niżej załączonym filmie:

 

Dodaj komentarz

Nadchodzą wiosenne temperatury przekraczające 20 stopni

Sprzedawali fikcyjne maszyny rolnicze. Oszuści usłyszeli już zarzuty.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments