LOVOL M1104 – mocny, masywny i sprawdzony ciągnik rolniczy

116

Prezentujemy Państwu najnowszy model w ofercie ciągników Lovol, czyli M1104 o mocy nominalnej 117 koni mechanicznych. Nie bez powodu mówi się, że LOVOL M1104 to mocny, masywny i sprawdzony ciągnik rolniczy. 

Ciągnik PREMIUM posiada napęd na cztery koła. Wałek WOM występuje w dwóch prędkościach 540/1000 obrotów na minutę, uruchamiany elektrohydraulicznie, z niezależnym sprzęgłem WOM. Ciągnik wyposażony w silnik czterocylindrowy koreańskiej marki Dosan, sprawdzona jednostka o pojemności 3,4 litra z turbiną z intercoolerem z AdBlue spełniająca najnowszą normę emisji spalin Euro 5. Jeśli chodzi o tą maszynę jest naprawdę duża, solidna o dużych gabarytach, które zapewnią nam dobry stosunek masy do mocy.

Masa ciągnika to 5 tysięcy kilogramów z obciążnikam, dzięki temu mamy na bardzo dobrą siłę uciągu, tym samym moment obrotowy dla silnika Dosan to 450 niutonometrów uzyskiwane przy 1700 obrotów na minutę. Układ hydrauliczny ciągnika to dwie pompy hydrauliczne o łącznej wydajności 98 litrów na minutę. Ciągnik posiada 6 wyjść hydraulicznych, czyli 3 pary euro, każda z blokadą sekcji hydraulicznej.

Udźwig tylnego podnośnika to 4700 kg. Podnośnik mamy na zawiesiach hakowych CBM kat. II. W ciągniku dodatkowo występują dwa zaczepy, czyli zaczep górny regulowany transportowy automatyczny i do tego dolny zaczep na listwie.

Ciągnik wyposażony jest w instalację pneumatyczną dwuprzewodową. Skrzynia sześciobiegowa pracującą w trzech zakresach, czyli mamy tutaj 18 biegów przód 18 biegów w tył. W tym biegi pełzające wyposażeniu standardowym.

Lovol posiada między innymi klimatyzację, radio z USB, siedzisko gramera okno dachowe z szyberdachem, reflektory robocze przód i tył, wycieraczkę szyby przedniej i tylnej.

Lovol-a o mocy 117 koni dedykujemy szczególnie dla producentów rolnych oraz dla sektora usług komunalnych. Jeżeli mają państwo więcej pytań dotyczących ciągnika Lovol M1104 zapraszamy do kontaktu z naszą siecią Dealerską.

Więcej o ciągniku Lovol M1104 opowie państwu Bartosz Pszczółkowski – właściciel firmy Elrol. Zapraszamy do prezentacji tego modelu w filmie zamieszczonym niżej :

Masz jakieś pytania? Nie wiesz, jakie ciągniki lub maszyny dopasować do swoich potrzeb? Firma ELROL chętnie pomoże. Wystarczy, że się z nimi skontaktujesz.

Klaudia tel. 881 203 878

Damian tel. 881 203 222

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments