Kolejne spotkanie Kubota Demo Tour za nami

61

Trzeci przystanek na trasie Kubota Demo Tour 2023 za nami. Był nim Grójec, a właściwie gospodarstwo pana Wojciecha Kota w Uleńcu. To tam zawitały ciągniki i maszyny Kubota z gamy komunalnej i sadowniczej. Co mogli zobaczyć licznie przybyli goście?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kobieta w Sadzie (@kobietawsadzie)

Na początek jednak przypomnijmy, że Kubot Demo Tour 2023 to cykl spotkań w różnych lokalizacjach naszego kraju. Japońska marka prezentuje na nich najnowsze maszyny oraz te dobrze już znane. Każde spotkanie w ramach touru to okazja do rozmów z ekspertami, testów indywidualnych, a także do zobaczenia pokazów. Nie inaczej było na trzecim przystanku touru.

Kubota Demo Tour w Grójcu

Spotkanie w gospodarstwie pana Wojciecha Kota było okazją do zaprezentowania możliwości maszyn sadowniczych i komunalnych. Także tych związanych z gamą ground care.

– Jesteśmy zadowoleni, ponieważ od razu na spotkaniu sprzedaliśmy ciągnik Kubota Ek1-261 – mówi Jakub Korczak, przedstawiciel dilera Kubota firmy Polsad, która współorganizowała wydarzenie w tej lokalizacji.

– Klient przyjechał na Demo Tour, obejrzał ciągnik, maszyna się spodobała i sprzedaliśmy go. EK1 posłuży od razu do zwożenia jabłek. Jesteśmy przecież na początku zbiorów – opowiada Jakub Korczak.

Trzeciego dnia Kubota Demo Tour 2023 pokazano zarówno maszyny sadownicze, jak i komunalne.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także kosiarki Kubota, których japońska marka zaprezentowała kilka. Wśród nich całkiem nowe modele FC3 i FC4. A także zmodernizowany model kosiarki Kubota Z2-481. A ponadto wśród kosiarek goście mogli zobaczyć modele GR2120 oraz F-251.

To jednak nie koniec. Na Kubota Demo Tour 2023 pojawiły się także dwa ciągniki serii M5.

– Gościmy spodobał się zwłaszcza model z miękką osią. Część z odwiedzających miała okazję po raz pierwszy odczuć na własnej skórze, co oznacza praca z tego typu ciągnikiem – mówi Jakub Korczak.

Duże zainteresowanie wzbudził także pokaz zestawu sadowniczego. Czyli ciągnik Kubota M5 Narrow wraz z opryskiwaczem Kubota XTA.

– Szczególnie zainteresował i spodobał się gościom tablet do sterowania opryskiwaczem – wyjaśnia Jakub Korczak.

– Startowanie tabletem jest zrobione naprawdę dobrze i odwiedzający Demo Tour od razu to zauważyli – dodaje przedstawiciel Polsadu.

Co ciekawe wykorzystaniem opryskiwacza, jak przewiduje Jakub Korczak, bedą z pewnością zainteresowanie także właściciele okolicznych winnic.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się kosiarki. Zwłaszcza modele Kubota FC3 i FC4.

@kobieta_w_sadzieTrzeci przystanek na trasie Kubota Demo Tour 2023 za nami. Był nim Grójec, a właściwie gospodarstwo pana Wojciecha Kota w Uleńcu. To tam zawitały ciągniki i maszyny Kubota z gamy komunalnej i sadowniczej👋🏻♬ Hold On – Moguai,Cheat Codes

Pozostałe lokalizacje Demo Touru

To jednak nie koniec spotkań w ramach Kubota Demo Tour 2023. Japońskie maszyny pojawią się jeszcze w dwóch lokalizacjach. Już 14 września odbędzie się spotkanie w Wasilkowie na Podlasiu. A kilka dni później, czyli 19 września, tour zakończy się w Chorzowie na Śląsku.

źródło: https://www.traktorykubota.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments