Zjechał kombajnem z pola do rowu melioracyjnego

59

Zmarł mężczyzna, który w miejscowości Kosin na Lubelszczyźnie zjechał kombajnem z pola do rowu melioracyjnego – poinformowała straż pożarna z Kraśnika. „Kierowca maszyny znalazł się pod wodą, nie zdołał samodzielnie opuścić maszyny” – podali strażacy.

Komenda Powiatowa PSP w Kraśniku podała, że do wypadku przy pracach polowych doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Kosin (gmina Annopol, woj. lubelskie). Około 60-letni mężczyzna kierujący kombajnem z nieustalonych przyczyn wjechał do rowu melioracyjnego, a pojazd przewrócił się na dach.

„Kierowca maszyny znalazł się pod wodą, nie zdołał samodzielnie opuścić maszyny. Mężczyzna został wydobyty przez świadków zdarzenia i funkcjonariuszy policji, którzy przystąpili do reanimacji” – napisano na Facebooku KP PSP w Kraśniku.

Mężczyźnie pomocy udzielił przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego oraz załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak jego życia nie udało się uratować. Na miejscu zdarzenia interweniowali również strażacy z Kraśnika i strażacy ochotnicy z Annopola i Borowa. Przyczyny wypadku badają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Autor:akr / prpb

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Facebook/Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments