Siewnik Poznaniak na pełnym WYPASIE z agregatem ARES! [ VIDEO ]

117

W branży maszyn rolniczych nazwa POZNANIAK jednoznacznie kojarzy się z siewnikiem mechanicznym do zbóż. Pierwsze siewniki o nawie POZNANIAK pojawiły się na rynku pod koniec lat 60 i były dostarczane do wszystkich krajów dawnego RWPG.

POZNANIAK to bardzo popularny – nie tylko w Polsce siewnik zbożowy, który niedawno przeszedł gruntowną modernizację. Wiele elementów wyposażenia takich jak sterowniki, aparaty wysiewające czy skrzynka przekładniowa jest wspólnych z innymi siewnikami UNII.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji najbogatszej wersji siewnika POZNANIAK UNIA (podłączonego z agregatem ARES) na pokazach Unia Demo Tour w Kobylanach organizowanych przez Promodis Polska, Unia oraz Agrobard.

  POZNANIAK dostępny jest w trzech szerokościach roboczych: 2,5 metra (pojemność skrzyni 330 dm3), 2,7 metra (pojemność skrzyni 370 dm3) oraz 3,0 metry (pojemność 420 lub 500 dm3). Trzy szerokości gwarantują, że każdy znajdzie wersję dopasowaną do swoich potrzeb. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że UNIA produkuje również agregaty uprawowe z serii CERES, które dopasowane są szerokością do siewników POZNANIAK. Możemy więc skompletować sobie zestawy uprawowo-siewne o szerokości 2,5 ; 2,7 oraz 3,0 metry [czytaj więcej …]

Więcej szczegółów dotyczących ciągników i maszyn u doradców Agrobard:

Mirosław Ślusarczyk Kom. 504-213-182 E-mail: m.slusarczyk@agrobard.com.pl

Tomasz Marchewka Kom. 500-117-336 E-mail: t.marchewka@agrobard.com.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments