Prezentacja ciągnika sadowniczego – LANDINI REX 3

86

Giovanni Landini miał marzenie: zmienić na zawsze historię rolnictwa, wprowadzając na pola moc maszyn. Dążył do celu z wielką determinacją i w 1884 roku w końcu zrealizował swoje marzenie, zakładając firmę Landini. Długoletnia tradycja stała się siłą napędową rewolucji w tworzeniu ciągników na potrzeby sadownicze.

Nasza kamera wraz z autoryzowanym dealerem NOVAFARMudała się do Białej Rawskiej, aby przyjrzeć się najnowszym a zarazem najbardziej praktycznym rozwiązaniom marki Landini dla sadowników, czyli modelowi REX 3.

Prezentowany model REX3 – F jest profesjonalnym ciągnikiem o mocy do 75 KM, zaprojektowanym specjalnie do pracy w sadach, winnicach, gajach oliwnych, uprawach orzechów. Niezwykle kompaktowy, łatwy w obsłudze i wydajny. Napędzany silnikiem Stage V. Charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i maską silnika o nowym wyglądzie, dzięki czemu specjalistyczny Landini został kandydatem do prestiżowej nagrody Tractor of the Year 2021 w kategorii „Best of Specialised”.

Zwycięskie cechy nowej serii REX 3 to jej kompaktowe wymiary: rozstaw osi 1 950 mm; minimalny prześwit 213 mm; szerokość całkowita od 1 350 mm do 1 617 mm; minimalna wysokość kierownicy od podłoża w wersji z platformą 1 256 mm i masa bez obciążenia 2 200 kg, co sprawia, że jest to idealna gama ciągników do stosowania w winnicach/sadach, szklarniach i do uprawy warzyw.

Landini REX3 jest prawdziwym mistrzem wszechstronności. W standardowej konfiguracji, ciągnik ten poradzi sobie z każdym rodzajem zadań i warunków polowych w najbardziej efektywny sposób. Aby praca była jeszcze prostsza i bardziej wydajna, REX3 oferuje szeroką gamę opcji, takich jak niskoprofilowa kabina zaprojektowana przez Argo Tractors, montowana fabrycznie, lub felgi regulowane znane z ciągników o dużej mocy, które umożliwiają przenoszenie większych obciążeń oraz zwiększają stabilność na drodze.

Przy rozstawie osi 1950 mm, masie 2100 kg i maksymalnym udźwigu 2700 kg z tyłu, ciągniki tej serii idealnie nadają się do pracy w winnicach, warzywnikach, przycinaniu drzew i w szklarniach. Dzięki kompaktowym rozmiarom, zmniejszonemu prześwitowi i wysokości do kierownicy wynoszącej zaledwie 1256 mm, REX3 F z łatwością porusza się w ciasnych rzędach i pod nisko wiszącymi roślinami.

Przekładnia modelu REX3 F opracowana przez Argo Tractors, oferuje 16 biegów do przodu i 16 do tyłu i jest standardowo wyposażona w dźwignię rewersera synchronizowanego umieszczoną na kolumnie kierownicy oraz zakres biegów pełzających. W układzie hydraulicznym zastosowano podwójną pompę, która dostarcza 28 l/min. do układu kierowniczego i 50 l/min. dla hydrauliki roboczej.

Innowacyjny układ recyrkulacji spalin (EGR) w połączeniu z katalizatorem utleniającym (DOC) i filtrem cząstek stałych (DPF) z pasywną regeneracją zapewnia pełną zgodność z normami emisji spalin Stage V [ czytaj więcej … ]

Zobaczcie Państwo sami jak prezentuje się ciągnik sadowniczy LANDINI REX 3 w filmie niżej:

Ciągniki Landini dostępne u autoryzowanego dealera NOVAFARM!

Czy wiesz o tym, że ten ciągnik możesz mieć za darmo?

Wystarczy, że jesteś młodym rolnikiem i spełniasz następujące warunki:

  • *nie skończyłeś 41 lat i nie prowadzisz działalności rolniczej dłużej niż 24 miesiące
  • *posiadasz wykształcenie rolnicze lub planujesz je uzupełniać
  • *posiadasz na Własność 50% powierzchni minimalnej dla danego województwa np. w województwie łódzkim jest to 4,05 ha lub osiągasz dochodowość 15 000 €
  • *nie musisz być na Krus ale 60% twojego przychodu musi stanowić rolnictwo
  • *nie korzystałeś w latach poprzednich z programów takich jak: premia dla młodych rolników i modernizacja gospodarstw rolnych

NOVAFARM poprowadzi dla Ciebie ten wniosek za darmo! Zadzwoń pod numer: 664 50 55 44

Nabór na wnioski na przełomie czerwca i lipca

Dla tych, którzy nie mogą załapać się na ten nabór, mamy promocje ” 4 ŻYWIOŁY LANDINI”

1. pożyczka 0% lub leasing

2. najniższa rata

3. najniższa cena

4. kup teraz zapłać później

Więcej informacji pod numerem: 888 76 44 65

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments