Nowy dealer Landini w centralnej Polsce!

75
foto: Instagram Landini

Landini to włoska marka z tradycjami, z których może być dumna. Niezawodność ciągników Landini potwierdzają liczni sadownicy posiadający w swoich gospodarstwach modele takie jak: Mistral, czy Rex.

Projektujemy i budujemy szeroki asortyment wydajnych ciągników o wysokich parametrach eksploatacyjnych, które cieszą się dobrą opinią na rynkach całego świata informuje Waldemar Zaremba, Dyrektor Zarządzający Landini.

Mamy fantastyczne informacje dla Państwa!

W tym roku sadownicy i rolnicy w centralnej Polsce ( woj. Łódzkim i Mazowieckim ), będą mieć łatwiejszy dostęp do oferty ciągników Landini, serwisu oraz części. Znana i ceniona na całym świecie marka Landini, poszerzyła swój obszar współpracy o kolejnego polskiego dealera.

Od marca 2023 r. autoryzowanym przedstawicielem marki Landini została firma Novafarm (mieszcząca się Białej Rawskiej w województwie łódzkim), której właścicielem jest Pani Lena Sobocińska.

Firma NOVAFARM stała się oficjalnym dealerem ciągników Landini. 

Sadownicy i rolnicy z centralnej Polski, będą mogli nie tylko zobaczyć na placach firmy NOVAFARM najnowsze rozwiązania produktowe Landini, ale i zakupić części w atrakcyjnych cenach oraz profesjonalnie i szybko naprawić ciągnik.

Nasza firma jest nowoczesnym dostawcą rozwiązań dla branży rolniczej. Współpracujemy z wiodącymi producentami zapewniając przy tym fachową obsługę i jakość oferowanych produktów. Naszym celem jest dostarczenie Klientowi maszyn o jak najlepszych parametrach gwarantując przy tym atrakcyjną cenę. Wieloletnia znajomość branży rolniczej pozwoliła nam na wyselekcjonowanie najlepszych partnerów, na których mogą polegać nasi Klienci, a stały rozwój naszej firmy zapewnia wysoką jakość usług i towarów – informuje Lena Sobocińska, właścicielka oddziału w Wólce Lesiewskiej.

Firma Novafarm wychodząc na przeciw rosnącym kosztom produkcji i nie stabilnej sytuacji sadowników, oferuje najbardziej korzystne rozwiązania finansowe dla ciągników i maszyn. 

PROMOCJA ” 4 ŻYWIOŁY LANDINI”

1. pożyczka 0% lub leasing

2. najniższa rata

3. najniższa cena

4. kup teraz zapłać później

Więcej informacji pod numerem: 888 76 44 65

O naszego Klienta dbamy indywidualnie, między innymi wykazując troskę o to, aby otrzymał od nas maksymalną ilość informacji potrzebnych do pełnego korzystania z naszej oferty, a przeszkolony personel firmy pomoże w załatwianiu formalności oraz pozyskaniu kredytów preferencyjnych czy dotacji z UE – informuje Lena Sobocińska, właścicielka oddziału w Wólce.

W ofercie NOVAFARM znajdziecie :

 • Ciągniki Landini sadownicze od 49 do 112 km
 • Ciągniki Landini rolnicze od 60 do 240 km
 • Serwis i naprawy ciągników sadowniczy i rolniczych
 • Brony talerzowe
 • Ładowacze czołowe
 • Opryskiwacze sadownicze
 • Maszyny uprawowe
 • Siewniki
 • Kosiarki
 • Sadzarki
 • oraz wiele innych.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments