Firma HBT ROLTRAC dołącza do sieci dilerskiej Kubota 

49

Sieć dilerska marki Kubota została wzmocniona przez nowego, silnego partnera handlowego w województwie śląskim i świętokrzyskim. Firma HBT ROLTRAC zastąpi w tej części Polski dotychczasowego przedstawiciela marki Kubota, firmę Agroserwis Mariusz Nowakowski.

1 pażdziernika 2023r. na mapie punktów sprzedaży japońskich ciągników i produktów groundcare znalazła się nowa lokalizacja – Jana Pawła II 76, 42-425 Kroczyce, w województwie śląskim, gdzie od wielu lat mieści się siedziba HBT ROLTRAC.

HBT ROLTRAC to firma rodzinna. Jej historia sięga 1991 roku, natomiast  w branży rolniczej z powodzeniem funkcjonuje od 2006 roku. Oferuję szeroką gamą maszyn i urządzeń dla rolnictwa, branży budowlanej, komunalnej oraz przemysłu drzewnego. W ciągu trzech dekad pracownicy firmy zdobywali doświadczenie we współpracy z wieloma renomowanymi markami, co stanowi gwarancję wysokiej wiedzy i profesjonalizmu obsługi i serwisu. 

Jak można przeczytać na oficjalnej witrynie przedsiębiorstwa: „nasi handlowcy i serwisanci stanowią zgraną grupę profesjonalistów świadcząc fachową obsługę oraz doradztwo przy wyborze maszyn rolniczych, ponieważ każdy z nas wie co to znaczy praca na gospodarstwie i jakie wymagania stawia rolnik we współczesnym gospodarstwie”.

Przedsiębiorstwo HBT obsługiwać będzie część województwa śląskiego i świętokrzyskiego. Jak podkreśla Pan Michał Poźniak, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce: „Znaleźliśmy na tym terenie firmę doskonale pasującą do naszej sieci dilerskiej. Jest to silne, lokalne przedsiębiorstwo, doskonale rozpoznawalne w swoim rejonie działania. Cenione przez dotychczasowych odbiorców i cieszące się ich zaufaniem. HBT ROLTRAC zaproponuje klientom nie tylko ciągniki rolnicze z gamy Kubota, ale również  maszyny towarzyszące: prasy, opryskiwacze, rozsiewacze. Oferta nowego dilera obejmie także  produkty dla działów komunalnych, między innymi profesjonalne kosiarki, ciągniki kompaktowe, pojazdy użytkowe RTV.  Lokalizacja HBT ROLTRAC w województwie śląskim pozwala mieć nadzieję na sukces sił handlowych nowego dilera w dostarczaniu tych produktów do licznych miast Górnego Śląska”.

HBT ROLTRAC zastąpi w sieci partnerów handlowych Kubota przedsiębiorstwo Agroserwis Mariusz Nowakowski. „Dziękujemy firmie Agroserwis za kilkuletnią, owocną współpracę i życzymy sukcesów w nowych przedsięwzięciach biznesowych” – dodaje Pan Michał Poźniak.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments