New Holland T5.100 + Opryskiwacz Unia EGRET [VIDEO]

86

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji New Holland T5.100 + Opryskiwacz Unia EGRET na pokazach Unia Demo Tour w Kobylanach organizowanych przez Promodis Polska, Unia oraz Agrobard.

Ciągniki serii T5 wyposażone są w silniki Common Rail, zapewniające pełną zgodność z rygorystyczną normą emisji Tier 4A, posiadają doskonały współczynnik masy do mocy ciągnika wynoszący zaledwie 37,3 kg/KM, co przekłada się na znakomitą wydajność i imponującą oszczędność paliwa. Przekładnia hydrauliczna Powershuttle w kolumnie kierownicy umożliwia błyskawiczną zmianę kierunku jazdy, a podwyższona do 127 l/min wydajność pompy skraca cykl roboczy ładowacza o kolejne cenne sekundy. T5. Wydajność na zupełnie nowym poziomie.

Opryskiwacze serii EGRET składają się z modeli o pojemnościach zbiornika: 2000, 2500 lub 3000 litrów i belkach o szerokości od 18 do 21 metrów. Opryskiwacze EGRET charakteryzują się zwartą bryłą, a ich głównymi atutami są: belka składana niezależnie z możliwością redukcji do drugiej szerokości roboczej oraz komputer SPRAY, stanowiące wyposażenie standardowe maszyny. Dodatkowo opryskiwacze te mogą być opcjonalnie wyposażone w pakiet specjalnych węży do aplikacji nawozów azotowych w formie cieczy.

Więcej szczegółów dotyczących ciągników i maszyn u doradców Agrobard:

Mirosław Ślusarczyk Kom. 504-213-182 E-mail: m.slusarczyk@agrobard.com.pl

Tomasz Marchewka Kom. 500-117-336 E-mail: t.marchewka@agrobard.com.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments