New Holland T7.290HD + agregat talerzowy Unia ARES [ VIDEO ]

107

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji ciągnika NewHolland T7.290HD podłączonego z broną talerzową ARES UNIA na pokazach Unia Demo Tour w Kobylanach organizowanych przez Promodis Polska, Unia oraz Agrobard.

Więcej o New Holland T7.290HD :

Aby poradzić sobie z wyzwaniami nowoczesnego rolnictwa, musisz być silny. Twoje gospodarstwo musi być silne, Twój ciągnik również. Właśnie dlatego gama T7 Heavy Duty została zaprojektowana tak, by opierała się na wielu mocnych punktach.

Zwiększona moc T7, sięgająca 313 KM, wystarcza, by pracować nawet z narzędziami wymagającymi największej mocy. Większa wydajność dzięki technologii HI-eSCR ECOBlue™ pozwalającej utrzymać niskie koszty paliwa – a to oznacza, że na Twoim koncie pozostaje więcej pieniędzy. Twój T7 Heavy Duty jest na tyle silny, że radzi sobie z pracami wymagającymi dużej siły pociągowej, z pracami polowymi, z formowaniem bel i transportem.

Więcej informacji o agregacie talerzowym ARES UNIA [kliknij]

Modułowość i ilość opcji za dopłatą pozwala dopasować ARES XL do pracy w każdym gospodarstwie. Gama modeli rozpoczyna się od 3 m a kończy na maszynie szerokości 12 m.

Po zakupie wciąż istnieje możliwość doposażenia maszyny w podwozie z kołami 480/45-17 i przednie koła podporowe. Hamulce pneumatyczne lub hydrauliczne pozwalają na łączenie z różnymi ciągnikami.

System DRIVE dostępny jest również w maszynach składanych hydraulicznie. Koła o średnicy 670 mm zamontowane w dwóch rzędach zapewniają stabilność podczas pracy.

Więcej szczegółów dotyczących ciągników i maszyn u doradców Agrobard:

Mirosław Ślusarczyk Kom. 504-213-182 E-mail: m.slusarczyk@agrobard.com.pl

Tomasz Marchewka Kom. 500-117-336 E-mail: t.marchewka@agrobard.com.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments