Kombajn do zbioru warzyw korzeniowych! NOWOŚĆ od firmy Weremczuk.

113
foto: Weremczuk

Podczas tegorocznej edycji targów AGROTECH naszą uwagę przykuł ulepszony model kombajnu do zbioru warzyw korzeniowych od firmy Weremczuk. Czym, charakteryzuje się model Alina Supernova oraz jakie zmiany zaszły dowiedzą się Państwo z materiału niżej.

Alina Supernova to sprawdzony i niezawodny kombajn przeznaczony do zbioru warzyw korzeniowych. Przystosowany został między innymi do zbioru marchewki, pietruszki, selera czy buraka ćwikłowego. Urządzenie zapewnia jednoczesne ogławianie warzyw oraz transport korzeni na przyczepę.

ALINA SUPERNOVA to maszyna dostosowana do dużych wydajności plonu. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne gwarantują wysoką jakość zbioru oraz eliminują ryzyko wystąpienia strat.

Kombajn do warzyw korzeniowych ALINA SUPERNOVA to maszyna półzawieszna na dolnych ramionach ciągnika oraz wsporniku przymocowanym do korpusu ciągnika. Szczególnie ważne jest tu usytuowanie zespołu zbierającego w polu widzenia operatora. Rozwiązanie to znacznie ułatwia prawidłowe naprowadzanie agregatu na zbierany rząd.

Maszyna posiada własny układ hydrauliczny zasilający  poszczególne elementy robocze oraz sterujące, dzięki czemu praca staje się jeszcze bardziej komfortowa. Szeroki transporter ułatwia szybkie odprowadzanie oczyszczonych warzyw na przyczepę a możliwość regulacji wysokości jego położenia zmniejsza ryzyko uszkodzenia produktów.

Kombajn do zbioru warzyw ALINA SUPERNOVA to urządzenie o bardzo solidnej konstrukcji, która pozwala na efektywną pracę na zróżnicowanym terenie. Najwyższej jakości materiały użyte do produkcji gwarantują bezpieczne i bezawaryjne użytkowanie.

Kombajn może zostać wyposażony w komplet podzespołów,  umożliwiających pełne elektroniczne sterowanie napędami. Rozwiązanie to znacznie ułatwia pracę operatorowi ciągnika, który może teraz szybciej oraz łatwiej dostosowywać ustawienia maszyny do aktualnych potrzeb.

Więcej informacji na temat zmian jakie zostały wprowadzone w modelu na 2023 rok, dowiedzą się Państwo filmie niżej:

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat kombajnu do marchewki ALINA SUPERNOVA, serdecznie zapraszamy do kontaktu z  działem handlowym. Nasi doradcy udzielą wszystkich  informacji oraz pomogą dopasować maszynę do Twoich oczekiwań – informuje firma Weremczuk.

Maszyny można zamawiać kontaktując się telefonicznie, faxem, mailem lub osobiście:

DZIAŁ HANDLOWY WEREMCZUK:
ul. Bełżycka 73, 24-220 Niedrzwica Duża k/Lublina
tel. 081 517 15 66, 081 517 15 77, 081 517 15 88
fax. 081 517 15 60
e-mail: marketing@weremczukagro.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments